Szépkorúak köszöntése

Év végi ünnepeink sora némely családnál többszörösen jelentkezik, így történt ez most is. Az évet ünnepléssel zárta Simonyi Lászlóné Marika néni és családja a Hatvani úton, az új esztendőt ünnepléssel kezdte  Józsa Istvánné Pirike néni és családja a Honvéd utcában. Településünk képviseletében 90 éves születésnapjuk alkalmából Medve István polgármester úr és Gál Tiborné alpolgármester asszony köszöntötte szépkorúinkat és adták át Orbán Viktor miniszerelnök úr köszöntő Emléklapját és településünk szerény ajándékát. Mindkét ünnepelt jó egészségnek örvend, tevékeny mindennapokat élnek, népes család veszi körül, a modern világot követve online formában is. Kívánjuk, hogy egészségük, jó kedvük, tenni akarásuk sok-sok évig elkísérje Őket! Isten éltesse sokáig az ünnepelteket!

Molnárné Pádár Hajnalka