Szépkorú köszöntése

Napsütéses áprilisi nap, majdnem olyan, mint a többi. Ám mégis más volt ez a nap… vidámabb, lélekemelőbb, várva várt… egy igazi ünnepnap! Kis falunkban szépkorút köszönthettünk születése napján. Polónyiné Sulyok Erzsébet már a kapuban izgatottan várta vendégeit, hisz 90. születésnapja alkalmából, településünk lakóinak nevében Gál Tiborné alpolgármester asszony, Medve István polgármester úr és a szociális terület képviselője Molnárné Pádár Hajnalka köszöntötték Őt. Bözsike néni népes családdal büszkélkedhet, 4 lánya 3 veje, 8 unokája, 12 dédunokája veszik körbe, így unatkozni sose tud, van kinek az elmúlt sok-sok évtized élményeit, eseményeit megosztania. Kívánjuk, hogy Isten segedelmével sok-sok évig őrizze meg fittségét, legyen ilyen fürge, vidám, élvezze a szerető család közelségét! Gratulálunk az ünnepeltnek, további jó egészséget és ugyanilyen boldog születésnapokat kívánunk Neki!

Molnárné Pádár Hajnalka