Szépkorúak köszöntése

A korábbi évek hagyományát követve, idén is köszöntötte az Önkormányzat településünk szépkorú lakosait. Volt, aki nyilvános köszöntést kért, Őket Medve István településünk polgármestere, Gál Tiborné alpolgármester asszony és Molnárné Pádár Hajnalka a szociális ágazat képviselője köszöntötte. Településünk lakosainak jókívánságait tolmácsolták részükre és átadták Orbán Viktor miniszterelnök úr Emléklapját. Volt, aki szerényen ünnepelte a maga mögött hagyott évtizedeket. A köszöntöttek szívesen meséltek nekünk a múltról, életük teljében mivel is foglalotoskodtak, a népes családról, hisz gyermekekkel, dédunokákkal áldotta meg őket a sors, örömökről, melyek erőt adtak a hétköznapi gondok feldolgozásához, bánatról, ami sajnos az élet velejárója. Évek, évtizedek… egy igazi történelmi utazás volt számukra a múlt.

Szépkorúak, akik az idén jubiláltak:
90 éves volt Nagy Béláné és Krizsán Jánosné az Idősek Otthonának lakója és Kondás Jánosné a Monostori úton,
95 éves volt Agócs Béláné szintén az Idősek Otthonának lakója.

A nagy szavak nem érnek semmit,
Elszállnak, mint az őszi szél,
De a szeretet, ha tiszta szívből fakad,
Elkíséri az embert, amíg él.

Településünk lakosai nevében ezúton is köszöntünk minden ünnepeltet, további mozgalmas, egészségben és családjuk körében eltöltött szép nyugdíjaséveket kívánunk nekik!

 

Molnárné Pádár Hajnalka