Megjelent a Csányi Hírmondó idei utolsó, 4. száma

Megjelent az elmúlt héten a Csányi Hírmondó III. évfolyamának 4. száma. A Hírmondóban olvashatunk a 2014-es helyi önkormányzati választások eredményeiről, a megválasztott képviselő-testület első üléséről, eskütételéről. Molnárné Pádár Hajnalka írásából részletesen tájékozódhatunk a helyi szociális alapszolgáltatásokról. Beszámolunk a legújabb sikeresen elnyert, csaknem 1 millió forintos pályázati eredményről, melynek köszönhetően szociális alapon juthatnak tűzifához az arra rászorulók. (A kérelmezés menetéről, feltételeiről is tájékoztatást kapunk.) Visszapillantó rovatunkban az őszi és téli közösségi programok krónikáját olvashatjuk. Karácsony közeledtén több írást is találunk közelgő szent ünnepünkről és községünk adventi készülődéséről. Dr. Szabó Monika állandó rovatában néhány ámulatba ejtő tényt közöl testünk felépítéséről. Büszkén olvashatunk településünk falumúzeumi gyűjteményének örvendetes gyarapodásáról, a 90 éves Langó Sándor köszöntéséről és legifjabbjaink nagyszerű sportteljesítményéről, a Csányi TKD Spirit sportolóinak és edzőjüknek, Penczi Andreának nagyszerű sikereiről. Hagyományainkhoz híven a Hírmondó ez évi utolsó számában jövő évi naptárt is találhatunk, falunk szép, hangulatos képeivel. Újságunk online változata megtekinthető itt, ill. letölthető innen.