Megjelent a Csányi Hírmondó ez évi harmadik száma

A múlt héten megjelent a Hírmondó III. évfolyamának 3. száma. Újságunkban szokás szerint beszámolunk legújabb pályázati eredményeinkről, melyeknek köszönhetően már több mint 207 millió Ft-tal gazdagodott településünk. Döbbenetes tények látnak napvilágot a sokak életét megkeserítő nyomott rendszerű csatornahálózat kiépítésével kapcsolatos visszaélésekről. (Ez az írás online is olvasható az állításokat alátámasztó mellékletekkel együtt: http://csany.hu/hu/node/432). Betekintést kapunk az önkormányzati dinnyetermesztés részleteibe, és felidézzük a nyári Dinnyefesztivál emlékezetes pillanatait. Megismerkedhetünk a Csányért, a Faluközösségért Alapítvány eddigi tevékenységével, eredményeivel. Lapunkban ezúttal falunk polgármesterével, Medve Istvánnal olvashatunk tanulságos interjút. Egészségügyi sorozatában dr. Szabó Monika a cukorbetegséggel kapcsolatos ismereteket adja át nekünk. Ismét bemutatjuk településünk szép kertjeit, udvarait. Állandó rovataink ezúttal is a Köszönetnyilvánítás, a Jeles Ünnepeink, a Visszapillantó stb. Újságunk online változata megtekinthető itt, ill. letölthető innen.