Pad készült az Öregek Napközi Otthonának is

Településünk csinosításában a Csomor Zoltán „fővállalkozó” és Langó Dávid „társa” által készített pad a soron következő. Felbuzdulva a fiúk kezei közül kikerülő szép és praktikus dolgok láttán, egy kis üröm vegyült az örömbe, hogy mi hiányzik az ÖNÓ-tól. Egy pad. Zoli azonnal és önként vállalta a feladatot, egy újabb darab elkészítésére. Az ÖNÓ-ba az ebédért járó idősek sokszor a lépcsőn ülve sütkéreztek, élvezték a nap meleg sugarait és közben megbeszélték a napi történéseket. Egy egyszerű pad volt a kívánalom, hogy ne a hideg betonon üldögéljenek. E helyett egy mutatós, szép és esztétikus darabbal lettünk gazdagabbak. Mind az idősek, az óvodába érkezők és az iskolás ebédelős gyerekek is birtokukba vették a bejárat mellett elhelyezett padot, szívesen üldögélnek rajta, amíg várakoznak. A pad kivitelezése és díszítése igen mutatósra sikeredett, nem hiába, hisz szívvel-lélekkel készült! Engem a régiek lócájára emlékeztet, ami összehozta az embereket. Legyen ez most is így! Ezelőtt pár hónappal nem is tudtunk arról, hogy kis településünkön ilyen szunnyadó tehetségek élnek. Mindannyian büszkék lehetünk arra, hogy a település, az intézmények és a lakók egy ilyen remekművel gazdagodtak! Köszönet érte a dolgos kezeknek!