Virágosítás a Polgármesteri Hivatal előtt

Településünk központja a napokban újabb látványos színfolttal gazdagodott. Ügyes kezek munkájának köszönhetően a Polgármesteri Hivatal előtt felállított 4 db virágállványba sok-sok színes, nyári virág került beültetésre. A virágok beszerzését, szállítását Gálné Erzsike bonyolította le, 300 tő begónia vásárlása történt. A virágállványok földdel való megtöltését és a belső fóliák bevasalását Kerek Attila és Csomor Zoltán segítségével és irányításával közmunkásaink végezték el. Az állványokba történő virágok beültetését Budainé Erika, Bitaróckiné Zsuzsa, Szabó Lászlóné Pirike és Molnárné Hajni kivitelezték. Reméljük a nyári időjárás is kedvezni fog a kiültetett virágoknak és a szorgos locsolás is segíteni fogja, hogy színpompás nyári látványosság váljon belőlük. Köszönet mindenkinek, aki megálmodta, kivitelezte és munkájával segítette, hogy a Petik Zoltán által készített virágállványok idén is felállításra kerülhettek. Pár héttel korábban szintén gyönyörű muskátlik kerültek felhelyezésre a központi villanyoszlopokra és a Polgármesteri Hivatal ablakaiba, ugyancsak Gálné Erzsikének köszönhetően, aki felkutatta, meghozta és elültette őket. Már most megcsodálhatjuk, hogy a gondos locsolás által, melyet közmunkásaink végeznek, milyen szépek virágaink. A településünkre látogatók dicsérik virágainkat, ez által is picit szebb, rendezettebb kis falunk központja. Szívesen vesszük a segítséget és az észrevételeket a virágosítással kapcsolatban, ki milyen virágot javasolna, szeretne látni a virágállványokban, virágládákban és a virágoskertben. Ötleteljünk, valósítsuk meg együtt, hisz kapcsolatainkat ez által is építeni, ápolni tudjuk!